اگر میخواهی حالت همیشه خوب باشد، حالت را به حال دیگران گره نزن....

خیالت راحت... تو که خوب باشی دیگران هم حالشان خوب است....

دوست داری که بدانی چقدر برای دیگران مهم و عزیز هستی! کافیست چند روزی سراغشان را نگیری! نه اینکه خودت را لوس کنی، نه!‌هرگز! فقط چند روزی وظیفه سراغ گرفتن از حال دیگران را فراموش کن! در اینصورت، یا دلتنگ و نگرانت شدند قدرشان را بدان و به هر قیمتی که شده آنان را در کنار خود داشته باش و اگر فراموشت کردند، به راحتی فراموششان کن... اینان همانهایی بودند که ترس را به تو آموختند! ترس از تنهایی و عدم توجه و تأیید. آنها بابت نوازشهای روحی که تو را می کنند بهایش را نقد از تو طلب میکنند. گویا همیشه به آنها بدهکاری و این ترس در ناخودآگاهت تو را مجبور میکند تا همیشه راضیشان نگه داری. همیشه پروانه بودن برای دیگران، نشانه عقل و انسانیت نیست.

والتر

/ 16 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهـــــرا

سلام زهرا جونم فدای تو . من دوستامو گلمو فراموش نمیکنم [قلب] فدای تو عید تو هم پیشاپیش مبارک باشه عزیزم[ماچ] سال پر برکت و پر باری داشته باشی و در درسهایت هم موفق باشی انشالله

محمد عباس آبادی

خیلی زیبا نوشتی و باید بگم به من یه درس تازه یاد دادی که درسته به فکر اینکه دیگران را نباید ناراحت کنی همیشه باید باشی ولی اگه تو رو ناراحت کردن همونا و پشت سرشون هم نگاه نکردن دیگه تقصیر تو نیست و لازم نیست دائم بفکرشون باشی چون وظیفه ای درقبالشون نداری دیگه.

انسان

http://harkat.com/view/6cd0b9a4-fa44-4051-aff3-3ed929d81c1c

تینا

سلام عزیزم ، حالت خوبه ؟

تینا

سلام عزیزم ، چقدره نیومدی نگرانت شدم